LEKCJE GRY NA INSTRUMENCIE W OKRESIE PANDEMII
Zajęcia indywidualne w formie stacjonarnej zostają zawieszone do końca roku szkolnego.
Obecnie proponujemy zajęcia online - po ustaleniu terminu z nauczycielem prowadzącym.
W przypadku trudności ze zrealizowaniem ustalonej w umowie ilości lekcji - odpowiednie rozliczenie nastąpi do 30 czerwca 2020.

LEKCJE GRY NA INSTRUMENCIE
 
ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 od 15 września 2020

W ramach zajęć artystycznych "U Ignasia" proponujemy zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych. Pierwsze kroki w nauce gry na różnych instrumentach stawiają już nawet 5 - letni adepci. Proponujemy grę na skrzypcach, wiolonczeli, flecie, oboju, klarnecie, fagocie, saksofonie, trąbce, puzonie, akordeonie, fortepianie, perkusji i gitarze. Wybór instrumentu zależy od predyspozycji oraz wieku uczestnika kursu. Oferta nauki gry na instrumentach muzycznych skierowana jest dla uczestników w każdym wieku, bez ograniczenia wiekowego. Dla dzieci najmłodszych proponujemy spotkania 30 minutowe, dla młodzieży i dorosłych - 45 minutowe.

Lekcje odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu, w godzinach ustalonych indywidualnie przez nauczycieli - instrumentalistów.

Zwieńczeniem pracy indywidualnej naszych uczniów są organizowane dwa razy do roku uroczyste koncerty, podczas których młodzi artyści mogą wystąpić przed zaproszonymi przez siebie gośćmi. Występy przed publicznością stanowią niezapomniane chwile zarówno dla artystów, jak i słuchaczy.